wtorek, 23 lipca 2013

Zalety ploterów

Niewątpliwie wielkość - od tego należałoby zacząć. Plotery dostępne w wielu rozmiarach dają możliwość wydruku i nadruku na wielu formatach, w tym nawet billboardowych - co z pewnością odróżnia je od drukarek domowych, a nawet tych bardziej specjalistycznych.
Służy to do wydruku plakatów, dużej ilości ulotek, a nawet formatów do digipacków (patrz poprzedni post), które następnie należy wyciąć. Studio nagrań krakówJednak najciekawszą zaletą ploterów, a przynajmniej wielu z ichniejszych modeli jest możliwość nadruku na wszelakich powierzchniach. Obecnie bez problemu da się zadrukować szkło, które możemy wykorzystać w firmie - np gustowne oznaczenia drzwi i biur, albo jako reklama przed naszą siedzibą. Taki tusz jest odporny na warunki termalne i atmosferyczne.
Bez problemu też sprawdzają się przy zadruku kafelek, którymi możemy ozdobić naszą łazienkę wedle naszych gustów.
Blachy, plastik, materiał - to też żaden problem. Dlatego wielu muzyków wykorzystuje obecne możliwość firm wydawniczych dysponujących taką technologią do zadruku blaszanych etui do płyt, albo plastikowych etui nadając im wyjątkowości (tzw edycje kolekcjonerskie).

Jak zatem widać możliwości są ogromne - dlatego warto korzystać z takich usług, nawet dla własnych potrzeb - bo czy tani, szybki nadruk na długopisach z logiem naszej firmy, albo jakiś wyjątkowy prezent dla dziewczyny na podobraziu w formie naszego zdjęcia nie brzmią atrakcyjnie?

druk online internetowy kraków


1 komentarz:

  1. Projekt ulotki jest bardzo waży, dlatego zawsze polecam usługi www.ccsdruk.pl. Mają świetnych grafików!

    OdpowiedzUsuń