środa, 10 września 2014

Zadruk powierzchni - druk cyfrowy

Druk cyfrowy z wykorzystaniem specjalnych ploterów daje szerokie możliwości w zadruku nietypowych powierzchni. Właściwie wszystko, co jest w miarę płaskie oraz w większości przypadków nie jest materiałem mającym na celu nieustanne zwijanie się (koszulki)  dzięki tej technologiii możemy trwale zadrukować.

 Długopisy to oczywisty sposób na wykorzystanie tych możliwości. Przydają się przy eventach, w firmie, pracy, jako prezent, jako reklama. Taki zadruk odporny jest na ścieranie, nie ma ograniczeń, które narzuca grawerowanie oraz może znajdować się na każdym miejscu długopisu.
 Blaszane etui na płyty CD i DVD to przykład możliwości zadruku powierzchni blaszanych oraz oryginalnego sposobu wydania swojej płyty.

 Zadruk sprawdza się też na miękkich powierzchniach, sztucznych oraz na skórze. Przykład z kalendarzem.
 Najciekawszy sposób to zadruk puzzli różnych rozmiarów dowolną grafiką. Rysujesz, malujesz? Zrobimy Ci puzzle z Twoim dziełem. Doskonała pamiątka - zdjęcie z wycieczki lub z ukochaną do wspólnego układania. Żadnych ograniczeń. Druk trwały, a kolory znacznie żywsze niż na zwyczajnych, sklepowych puzzlach.
Pozostałe gadżety - zapalniczki, pendrivey, karty i cała masa pomysłów. Zaleta jest to, że nie trzeba bać się o produkcję masową - różne projekty można realizować już od małych nakładów i nie powstrzymuje nas nic związanego z projektem.

Tym właśnie różni się druk offsetowy od druku cyfrowego - jednak pamiętajmy omawiane już między nimi dzielące ich wady i zalety.
Pozdrawiam i do zobaczenia niebawem!

1 komentarz:

  1. A moja siostra skorzystała z usług www.ccsdruk.pl i jej zaproszenia wyszły równie pięknie, co moje.

    OdpowiedzUsuń