wtorek, 3 grudnia 2013

Nietypowe rarytasy!

www.drukcyfrowygamma.pl

Gdy zbliżają się święta oraz Mikołaj warto zainteresować się oryginalnymi prezentami dla swoich bliskich, albo urozmaiceniem swojej działalności. Wyjątkowość pojmujemy tu przez oryginalność, a ta przecież jest niepodważalna, gdy tworzymy coś wedle własnego projektu i wizji, a nie kupujemy już gotowy, zwykły produkt!

1. Nowością są niewątpliwie puzzle - czyż prezent dla dzieciaków ze zdjęciem ich samych wrzucony do Mikołajowego "wora" nie będzie niesamowitą gratką? Albo z ulubioną ich postacią z bajki i nimi samymi - przecież ograniczają nas tylko zdolności do obsługi prostych programów graficznych i to też nie tylko przy bardzo wyszukanych pomysłach!
zadruk puzzli

2. Zabawki, układanki. Jeśli istnieje układanka, zabawka o płaskiej powierzchni - nie ma problemu by podyktować jej własne warunki! Sprawdza się to równocześnie jako gadżet jak i jako dodatek do prezentu. Poza tym - kto z nas nie lubi łamigłówek? 

zadruk układanki

3. Długopisy z nadrukiem, zdjęciem, imieniem, hasłem - bez ograniczeń, lecz z szeroką ofertą modeli. Taki , zadruk jest wytrzymały termicznie i mechanicznie (chociaż uderzenia młotkiem , niestety, nie przetrwał ). Dostępność wielu modeli i swoboda realizacyjna - dla firmy lub do domu!

nadruk na długopisach

4. Puszki, metal, szkło, plastik, ceramika ... - tutaj czy to chodzi o płytki do łazienki czy oryginalne opakowania na CD (wiele zespołów ostatnimi czasy użyło tej opcji jako edycji koncertowej i festiwalowej!), ozdoba czy chociażby ładna, plastikowa bądź szklana wywieszka na drzwiach "prof. inż.hab. Władysław Łokietek" - wszystko to możliwe... 

Zadruk blach, powierzchni metalowych

długopisy, układanki, zapalniczki

Produkcja i wydawanie digi-packów

5. Na sam koniec - koperty. Papierowe opakowania na CD i DVD wedle Waszego projektu. Lekkie, małe, proste i eleganckie !
Zadruk kopert, produkcja kartonowych kopertJest to tylko częściowa oferta możliwości - zobacz druk cyfrowy w Krakowie Gamma  i poznaj jego możliwości!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz