poniedziałek, 19 marca 2018

Nasze witryny - sprawdź nas!


Gama możliwości i ofert naszej firmy jest bardzo szeroka - działamy głównie w poligrafii, ale nie zabrakło u nas też miejsca na profesjonalne, nowoczesne studio nagrań, wydawnictwo fonograficzne czy produkcję. 
Postanowiliśmy zebrać nasze możliwości i oferty podzielone na oddzielne sekcje i przedstawić je Państwu - by każdy mógł dokładnie przepatrzeć możliwości każdej z naszej ofert i działalności. 

Druk Cyfrowy Kraków - jesteśmy z Krakowa, ale działamy na całą Polskę. Firma Gamma rozpoczęła działalność związaną z drukiem cyfrowym i offsetowym w roku 1985. Doświadczenia minionych lat przez inwestowanie w coraz to nowocześniejsze urządzenia i technologię pozwalają nam na profesjonalną obsługę rynku poligraficznego. Drukarnia cyfrowa Gamma Kraków oferuje: wydruk teczek firmowych, katalogów, ulotek, plakatów, informatorów, broszur, opakowań oraz kartek i innych. Dzięki nowoczesnym technologiom jesteśmy w stanie zadrukować cyfrowo UV liczne powierzchnie, w tym: plastik, pcv, blachę, szkło, metal, drewno oraz inne.


Studio Nagrań KrakówStudio Gamma realizuje kompletne nagrania dźwiękowe - rejestracja, miks, mastering - z użyciem nowoczesnego, wysokiej klasy sprzętu.
Nagrywamy każdy rodzaj muzyki (pop, rock, jazz) jednak przez ponad 20 lat obecności na rynku nasze studio wyraźnie "polubiła" muzyka ethno/ludowa, chrześcijańska oraz twórczość dla dzieci. Sporą część czasu spędzamy też przy montażu słuchowisk i reklam.
Studio Gamma poleca także wyjazdowe sesje nagraniowe małych form muzycznych np: chóry, kwartety smyczkowe, schole czy orkiestry dęte.


Druk Kraków - Sklep e-commerce drukarni internetowej. Druk UV, cyfrowy i offsetowy - wybierz produkt, parametry, ilość i format, zapłać online i odbierz gotowe zamówienie - osobiście lub kurierem.

Druk Offsetowy Kraków - Drukarnia offsetowa Multigraf. Drukujemy na podłożach powlekanych i niepowlekanych, na kartonach i podłożach niewsiąkliwych na gramaturach 80-450 g/m2. W naszej drukarni pracuje kadra doświadczona i profesjonalna, dzięki czemu mają Państwo pewność iż sprostamy wszelkim Waszym wymaganiom. Nasza drukarnia mamy do dyspozycji nowoczesny sprzęt, oferujący liczne możliwości w druku cyfrowym oraz offsetowym. W Multigraf Sp. Z o.o. przekonają się Państwo czym jest idealny bilans między jakością, a zadawalającą ceną za nasze usługi!


Firma Fonograficzna Gamma - Płyty, nagrania, muzyka folklorystyczna,
rozrywkowa. Słuchowiska dla dzieci, bajki. Modlitwy, pieśni - wszystko to możesz kupić w Wydawnictwie Gamma. Oferujemy też produkcję i wydawanie płyt CD/DVD. Sprawdź nasz sklep! 
Sprawdź nas i naszą szeroką ofertę i nie zapomnij odszukać nas na FACEBOOKU!

5 komentarzy:

 1. A ja polecam www.mmp.net.pl - najlepsi specjaliści od obróbki metalu i nie tylko. Polecam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy w przypadku większych zamówień na druk offsetowy, posiadacie jakieś rabaty lub zniżki. Potrzebuję 20 sztuk druku offsetowego podobnego do oferowanego przez ten punkt ksero wrocław i nie mogę znaleźć lepszej oferty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Druk cyfrowy jest na pewno lepszy od druku offsetowego pod względem uzyskiwanej jakości końcowej druku. U nas w maxsc oferujemy profesjonalny druk cyfrowy na najlepszych maszynach. Oczywiście sam druk wykonywany jest na oryginalnych tonerach, a nie zamiennikach.

  OdpowiedzUsuń
 5. www.ccsdruk.pl " zajmuje się projektowaniem ulotek i nie tylko. Gorąco polecam!

  OdpowiedzUsuń