czwartek, 19 października 2017

Bądź gotowy na 2018 rok! Twój własny kalendarz!


Trudno wyobrazić sobie życie bez kalendarza. Większość z nas ma swój własny w swojej komórce, jednak w wielu sytuacjach ciężko obejść się bez takiego wiszącego na ścianie. Kalendarz w firmie jest wręcz niezbędny - a do tego należy pamiętać jak świetnym sposobem na promocję i reklamę własnej działalności jest taka forma. 

Kalendarium 12-miesięczne
 drukowane

Przeważnie widzimy kalendarze w formie plakatu, takie z  wydrukowanymi kalendariami, gdzie od razy obok siebie mamy 12 miesięcy. 

Wyobraźmy sobie plakat z członkami naszej drużyny piłkarskiej albo z własną rodziną wiszący na ścianie w kuchni - pełniący zarówno formę praktyczną uskuteczniającą planowanie nadchodzących dni i pamiętanie o świętach, jak i piękną ozdobę, niczym zdjęcie powieszone na ścianie.

Kolejną formą będzie kalendarz z naklejonym kalendarium, na
którym będzie wyszczególniony jeden miesiąc plus dwa pomniejsze. Dwanaście kartek, które możemy odrywać, a obecny dzień zaznaczać specjalnym suwakiem - jest to bardzo praktyczne i pozwalające łatwo kontrolować mijające dni. Na nim tak samo jak na poprzednim znajdzie się miejsce na naszą grafikę, wybrane tło oraz przestrzeń dla zaprzyjaźnionych firm, napis, motto lub dodatkowe zdjęcia.

Poniżej przedstawiamy wymiary kalendarza wraz z grafikami - koniecznie sprawdźcie nasze opcje i sprawcie sobie, bliskim lub firmie idealny prezent na nowy rok 2018!

Tutaj więcej: Druk Cyfrowy Gamma - Kalendarze 

Drukarnia Kraków

4 komentarze:

 1. W CCS Druk Cyfrowy (www.ccsdruk.pl) gwarantujemy fachowe usługi poligraficzne. W mgnieniu oka zrealizujemy Twoje zlecenie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze jest postawić na tego typu gadżety reklamowe. Na stronce https://punktwydruku.pl można znaleźć tego typu usługi

  OdpowiedzUsuń
 3. W CCS Druk Cyfrowy www.ccsdruk.pl dbamy o najwyższą jakość wszystkich naszych realizacji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Osobiście chciałbym Wam polecić stronę internetową https://chroma.pl/pl , na której znajdziecie usługi profesjonalnej drukarni internetowej. Korzystałem z ich oferty wielokrotnie i nigdy nie było najmniejszego problemu z zamówieniem.

  OdpowiedzUsuń